Jak w bezpieczny sposób dotrze do Włoch, jakie plusy będzie miała podróż jednym z busów.

Niemcy to bardzo popularny kraj jeśli chodzi o turystykę, również dużo rodaków tam ma pracę. Z południowego końca naszego kraju bez problemów można tam dojechać w ciągu jednego dnia, niektórzy z kierowców wolą jednak rozłożyć podróż i zatrzymać się gdzieś po drodze, bowiem jednak cała doba za kierownicą trochę może zmęczyć. Innym sposobem na dotarcie do Niemiec może być skorzystanie z połączeń lotniczych.

Transport

Autor: Monkey D. Luffy ギア2(セカンド)
Źródło: http://www.flickr.com
Różne linie regularnie obsługują loty do Berlina, podróż – więcej szczegółów – będzie trwała razem z procedurami lotniskowymi parę godzin, a bilety nie kosztują dużo. Wadą transportu lotniczego jest to, że należy jeszcze dotrzeć na lotnisko, co może zająć sporo czasu, a poza tym sporo osób boi się latania i dużo lepiej się czują w autokarze. Dlatego też mogą one skorzystać z propozycji połączeń busami i autokarami, które regularnie jeżdżą tam i z powrotem. Wprawdzie na podróż (więcejszczegółów tu: http://lot.com/pl/pl/lot-dla-firm) należy sobie przeznaczyć kilkanaście godzin czasu, lecz większość aktualnie jeżdżących busów proponuje wysoką jakość podróżowania.

Przewozy do Niemiec obsługiwane są przez spora ilość firm, będą wśród nich zarówno mali, niezależni przewoźnicy, jak też spore firmy transportowe. Bardzo dużym plusem wyboru takiego środka lokomocji będzie to, że pojazdy jadą z różnych miast na północy kraju, przejeżdżają przez całą Polskę biorąc po drodze pasażerów i dojeżdżają do wszystkich dużych miast w Niemczech. Niektórzy z kierowców są na tyle elastyczni, że jeśli wymagało to nie będzie jakiegoś dużego nadłożenia trasy, to zwyczajnie przyjeżdżają po pasażera praktycznie pod sam dom. Ilość oferowanych tras będzie tak duża, że bez żadnego problemu znajdzie się miejsce, w jakim można będzie wsiąść do busa bez konieczności jakiejś dalekiej podróży.

Jeśli się planuje tego typu podróż trzeba się liczyć nawet z kilkunastoma godzinami siedzenia w autokarze, na szczęście obecnie używane pojazdy oferują wysoki komfort, więc raczej nie powinny się pojawić problemy z jakimś dużym zmęczeniem. Ceny za przejazdy są również dość niskie, tak więc busy do niemiec lubelskie mogą stanowić ciekawą alternatywę w stosunku do pozostałych sposobów podróżowania.